بیش از 10 سال به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. مکس بیز یک آژانس مشاوره ارزش محور است.

گالری

اطلاعات تماس

051-12345678

ایران، خراسان رضوی

maxbizz@mail.com

5 دلیلی که چرا هر کسب و کار کوچکی به بیمه نیاز دارد 

Rate this post

آیا به دنبال راه اندازی کسب و کار خود هستید؟ آیا به بیمه فکر کرده اید؟ 

بیمه مشاغل کوچک یکی از مهمترین و  اقداماتی است که می توانید برای محافظت از خود و کسب و کار خود بردارید. کسب‌وکارهای کوچک از هر نوعی – کامیون‌های مواد غذایی، عکاسان عروسی، زیبایی‌شناسان، کیترینگ‌ها، و همه چیز در این بین- در معرض خطراتی هستند که می‌تواند قیمت گزافی داشته باشند. 

بیمه مشاغل کوچک چیست؟ 

بیمه مشاغل کوچک از کسب و کار شما در برابر حوادث و خطراتی که اغلب خارج از کنترل شما هستند محافظت می کند. این مجموعه ای از بیمه است که با هدف محافظت از کسب و کار شما و صرفه جویی در هزینه شما در یک بیمه نامه قرار داده شده است. 

انواع پوششی که استفاده می کنید بسته به عملیات تجاری و نیازهای خاص شما متفاوت است. به‌جای خرید بیمه‌نامه‌های جداگانه، اغلب می‌توانید با شرکت‌های بیمه کار کنید تا پوشش‌های قابل تنظیمی ایجاد کنید تا فقط برای آنچه واقعا  نیاز دارید هزینه پرداخت کنید. 

نیازهای بیمه رایج برای اکثر مشاغل کوچک عبارتند از: 

 • بیمه مسئولیت عمومی( GLI) 
 • بیمه درآمد مشاغل 
 • بیمه اموال تجاری 
 • بیمه مسئولیت حرفه ای 
 • بیمه تکمیلی 
 • بیمه غرامت کارگران 

5 دلیل برای بیمه کردن کسب و کار کوچک 

متقاعد نشده اید که به بیمه مشاغل کوچک نیاز دارید؟ در اینجا چند دلیل کلیدی وجود دارد که چرا برای موفقیت کسب و کار بسیار مهم است. 

 1. در پول شما صرفه جویی می کند

هنگامی که یک بیمه نامه برای کسب و کار خود خریداری می کنید، یک شبکه ایمنی از پوشش ایجاد می کنید. در حالی که ممکن است در ابتدا پول خرج کنید، معمولاً اگر در موقعیتی ناگوار قرار بگیرید و بیمه آن را پوشش دهد، شما نوعی پس انداز انجام دهده اید. 

در مطالعه ای که توسط Insureon انجام شد، آنها کشف کردند که 32.5٪ از مشاغل کوچک حادثه ای را تجربه می کنند که بیمه در یک دوره 12 ماهه پوشش می دهد. این تقریباً کسب و کار در سال است. 

شاید برای شما مفید باشد :   طرح توجیهی کارگاه فرش دستباف 

به عنوان مثال، اگر شما به عنوان یک ماساژدرمانگر کار می کنید، هر روز با خطراتی روبرو می شوید، صرفاً به این دلیل که از نزدیک با افراد دیگر کار می کنید. مشتری ممکن است در دفتر شما لیز بخورد و بیفتد، روغن ها یا لوسیون هایی که استفاده می کنید ممکن است منجر به واکنش آلرژیک شوند یا میز شما ممکن است شکسته شود و خسارات پرهزینه ای را به همراه داشته باشد. 

مهم نیست که چه نوع کسب و کار کوچکی را اداره می کنید، بیمه می تواند در صورت بروز حوادث غیر قابل پیشگیری در هزینه شما صرفه جویی کند. اگر تجهیزات کسب و کار شما به سرقت رفته یا آسیب دیده باشد، ممکن است هزاران دلار برای تعمیر یا جایگزینی هزینه کنید. این هزینه، علاوه بر زمانی که کار نمی کنید، می تواند شما را از هزینه های زیادی خارج کند. 

بیمه به شما کمک می کند تا این هزینه های از جیب خود را به حداقل برسانید، و به شما این امکان را می دهد که به انجام کاری که به بهترین شکل انجام می دهید ادامه دهید اداره کردن کسب و کارتان. 

 1. حرفه ای بودن خود را افزایش دهید

درست مانند نوشتن یک طرح کسب و کار به سرمایه گذاران نشان می دهد که شما در مورد کسب و کار خود جدی هستید – داشتن بیمه کسب و کار کوچک در واقع حرفه ای بودن و اعتبار شما را به عنوان یک صاحب کسب و کار افزایش می دهد. 

با بیمه، برای مدیریت بحران هایی که منجر به خسارت می شود، مجهزتر هستید. شما یک ارائه دهنده بیمه دارید که می تواند شما را در مراحل پرداخت پول مشتری یا تعمیر یک قطعه شکسته تجهیزات راهنمایی کند. این به مشتریان و مشتریان شما نشان می دهد که شما در مورد کاری که انجام می دهید و خدماتی که ارائه می دهید جدی هستید. 

شاید برای شما مفید باشد :   طرح توجیهی کارگاه خیاطی 

بیمه همچنین می تواند به شما کمک کند تا برای کسب و کارتان تامین مالی کنید. اگر به دنبال وام تجاری یا خط اعتباری هستید، بانک ممکن است از شما بخواهد گواهی یا مدرک بیمه را مشاهده کند. ارائه آن مستندات به شما کمک می کند تا به اعتبار پایدار برسید. 

 1. از کسب و کار شما محافظت می کند

متأسفانه، کسی نمی تواند برای جلوگیری از وقوع ادعاها به طور کامل انجام دهد. مهم نیست که چقدر ایمن یا محتاط باشید، تصادفات اتفاق می افتد. 

انواع پوشش های بیمه ای که محافظت عالی را ارائه می دهند می توانند شامل بیمه مسئولیت عمومی، بیمه مسئولیت حرفه ای، بیمه ابزار و تجهیزات و بیمه مسئولیت سایبری باشند. حتی ممکن است پوشش خاص صنعت وجود داشته باشد که دارایی یا بدهی های تجاری تخصصی را مدیریت می کند. 

به عنوان مثال، عکاس عروسی را در نظر بگیرید که با چندین قطعه از تجهیزات بسیار گران قیمت سفر می کند. این تجهیزات معمولاً شامل بدنه دوربین، لنز، لوازم نورپردازی و حتی پس‌زمینه است. اگر اتفاقی رخ دهد که منجر به سرقت تجهیزات شود، بیمه تجهیزات دوربین با بازپرداخت هزینه تجهیزات از کسب و کار آنها محافظت می کند. 

بدون این بیمه، عکاس مسئول تعویض تجهیزات و همچنین زمان مواجهه با مواردی است که به دلیل دزدیده شدن تجهیزات نمی توانند کار کنند. این وضعیت تنها یکی از صدها موردی است که بیمه مشاغل کوچک می تواند کمک کند. 

 1. اغلب توسط قانون الزامی است

آیا می دانستید که بیمه کردن کسب و کار شما ممکن است طبق قانون الزامی باشد؟ اگر وام تجاری، اجاره یا اجاره ملکی برای کسب و کار خود دارید، ممکن است از شما خواسته شود که مدرک بیمه ارائه دهید. 

در حالی که این هوشمندانه است که کسب و کار خود را بیمه کنید، خواه قانون باشد یا نباشد، ایالت شما ممکن است آن را الزامی کند، مانند موارد مربوط به مسئولیت مشروبات الکلی و قوانین فروشگاه درام. اگر صاحب رستورانی هستید که الکل می فروشید، طبق قانون فروشگاه درام ایالت شما باید بیمه مسئولیت مشروبات الکلی داشته باشید. 

شاید برای شما مفید باشد :   محافل کاری

اگر فضایی را از یک صاحبخانه اجاره می کنید، ممکن است از شما خواسته شود که نه تنها بیمه داشته باشید، بلکه باید صاحبخانه خود را به عنوان بیمه شده اضافی در بیمه نامه خود نیز درج کنید. یک بیمه‌شده اضافی یا صاحبخانه یا برگزارکننده رویداد است که از شما می‌خواهد آن‌ها را در بیمه‌نامه‌تان فهرست کنید و بیمه‌نامه‌تان پوشش آن‌ها را گسترش می‌دهد. این یک روش استاندارد برای مالکان است که از شما بخواهند آنها را به عنوان بیمه شده اضافی لیست کنید. 

 1. آرامش خاطر را ارائه می دهد

وقتی نوبت به راه اندازی کسب و کارتان می رسد، دلایل بی شماری برای استرس دارید. مسئولیت مالی نباید یکی از آنها باشد. 

جنبه های زیادی برای اداره یک کسب و کار وجود دارد: از حقوق و دستمزد گرفته تا فعالیت های روزمره و تعامل با مشتریان، شما به عنوان صاحب یک کسب و کار کوچک چیزهای زیادی در اختیار دارید. بیمه مشاغل کوچک می تواند آرامش خاطر را فراهم کند و به شما این امکان را می دهد که کمتر نگران عواقب خسارت باشید و بیشتر بر روی شادی کسب و کارتان برای مشتریان خود تمرکز کنید. 

برای نیازهای بیمه مشاغل کوچک خود آماده شوید 

به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک، شما با چالش های زیادی روبرو هستید و نیازی نیست که بیمه یکی از آنها باشد. وقتی کسب و کار خود را بیمه می کنید، در زمان، پول و استرس خود صرفه جویی می کنید. آرامش خاطر را فراهم می کند، از کسب و کار شما محافظت می کند و حرفه ای بودن شما را در زمینه کسب و کارتان افزایش می دهد. 

پس منتظر نباشید تا حادثه. بیمه مناسب کسب و کار کوچک را بیابید که نیازهای کسب و کار شما را برآورده می کند – پشیمان نخواهید شد. 

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *