بیش از 10 سال به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. مکس بیز یک آژانس مشاوره ارزش محور است.

گالری

اطلاعات تماس

051-12345678

ایران، خراسان رضوی

maxbizz@mail.com

8ایده کسب و کار در سال 2020

Rate this post

اگر به دنبال ایده های کسب و کار برای سال جدید هستید، در ادامه این مقاله ما 8 کسب و کاری که قابل اجرا هستند را معرفی میکنیم.اما این نکته را باید اذعان داشت که هر فردی قبل از شروع یک کسب و کار باید بررسی های لازم ،از جمله بررسی روند بازار را انجام دهد.ایده کسب و کار شما باید دارای خلاقیت یا نوآوری و برنامه ریزی باشد.پس توجه به 5 نکته زیر الزامی است.

 

  1. ایده کسب و کار باید باتوجه به مهات،استعداد،تجربه و علاقه شما باشد
  2. ایده کسب و کار شما باید متناسب با سبک زندگی جامعه باشد
  3. ایده کسب و کار خود را با تحقیقات بازار موررد بررسی قرار دهید
  4. میزان و نحوه رقابت در صنعت مورد نظر را بررسی کنید
  5. ایده کسب و کار شما باید با توجه به بودجه مالی شما باشد

کاری را انجام دهید که به آن علاقه مندید
قبل از اینکه به سراغ 8 ایده برویم، خوب است به این نکته اشاره کنیم که کاری را انجام دهید که به آن علاقه دارید زیرا این علاقه باعث شور و اشتیاق در شما میشود و وقتی اشتیاق وجود داشته باشد تلاش ها دو چندان می شوند و شما از کاری که انجام می دهید خسته نمی شوید.و زمانی که یک کار به نحو احسنت انجام شود ، بطور خودکار پول و درامد دران جریان می یابد.
اگر نمیدانید به چه کاری علاقه مند هستید قسمت اول فصل دوم پادکست را بشنوید و تست MBTI که آنجا معرفی شده را انجام دهید.

 • مربی ورزشی یا Fitness
شاید برای شما مفید باشد :   جریان وجوه نقد 

نگاه کوتا و گذرا به تعداد نرم افزارهای موجود در این رشته نشان دهنده رشد بازار مربی های ورزشی است.بطور تقریبی 4درصد از نرم افزارهای موبایلی که در App Store و Goolge play وجود دارند نرم افزارهایی مربود به فیتنس هستند.از نکات مثبت این شغل را میتوان به انعطاف پذیری آن دانست.شما میتوانید کلاسهایتان را بصورت خصوصی و یا آنلاین برگذار کنید.

 • فست فود سالم یا Healthy Fast Food

این روزها به هر کانال ، وب سایت و یا برنامه های تلیویزیونی که نگه میکنیم همه از مضررات فست فودها صحبت می کنند.انقدر توصیه های سلامت زیاد شده است که افراد با ترس و استرس به سراغ این جور غذاها می روند.اما همچنان فست فود یکی از پر رونق ترین بازارهاست.ورود به این بازار کار چندان سختی نیست اما برای تضمین بقا خود باید به دنبال تمایز باشید.یکی از آن تمایزهای ویژه تولید فست فود سالم است.

 • فضای کار اشتراکی

این روزها تب و تاب شروع یک کسب و کار و یا داشتن استارتاپ بالاست.یکی از لازمه های هر کسب و کاری مکان اسقرار آن است که باتوجه به هزینه های زیا اجاره خیلی از کسب وکار ها با مشکل مواجه میشوند.شکل گیری فضاهای کار اشتراکی باعث سرشکن شدن ایت هزینه ها شده است. اگر فضایی را دارید که بلا استفاده است پیشنهاد میکنیم آن را تبدیل به یک فضای کار اشتراکی کنید.

 • خدمات مراقبتی پوست

همه از میزان اندازه و رشدی که لوازم آرایشی و بهداشتی دارند باخبرهستیم.بخصوص اینکه اینروزها نتها خانم ها بلکه آقایون نیز بیشتر از قبل به سلامت پوست خود توجه میکنند.بازار مراقبت از پوست آقایان تبدیل به یک نیچ (Niche ) شده است.اگر به حوزه پوست و زیبایی علاقه مند اید انتخاب بازار هدف درست میتواند درآمد زیادی را به سمت شما سرازیر کند.

 • طراح لباس
شاید برای شما مفید باشد :   طرح تجاری چیست؟

طبق بررسی های آقای مزلو و سلسه مراتب نیازهایی که ارائه کردند.نیاز به پوشاک جز نیازهای اولیه هر انسانی است.بازار طراحی پوشاک نیز مانند بازار آموزش یک بازار رقابتی است.ورود به این بازار راحت است اما برای حفظ بقا خود باید خلاقیت به خرج دهید و مزیت رقابتی ایجاد کنید.

 • مشاوره سفر یا تور لیدر

عصر جدید را به عنوان عصر گردشگری می شناسند.صنعت گردشگری هر روز بیشتر از قبل درحال رشد است.انجام کاری مانند تور لیدر بودن نیاز به سرمایه چندانی ندارد.تنها سرمایه و مهمترین سرمایه شما دانش و تجربه است.

 • آموزش آنلاین زبان

زبان چیزی است که همه افراد در هر سنی و هرجایی به آن نیاز دارند.اما زمانی که صحبت از یادگیری زبان میشود ذهن ها به سراغ زبان انگلیسی میروند.خیلی راحت شما متوانید به عنوان معلم زبان فعالیت خود را شروع کنید اما برای جذب مشتری بیشتر و درامد بالاتر نیازمندید یک یک روش یا تکنیک تدریس داشته باشید تا باعث تمایز شما باشید.اگر تنکیک خاصی را بلد نیستید پیشنهاد ما این است که به سراغ زبان های دیگر بروید.

 • مشاوره مالی

بازارهای مالی همیشه پرسود بوده اند.خدماتی مانند مشاوره مالی و حسابداری از تخصصی ترین کارها هستند که آموزش آن چندان ساده نیست.به همین خاطر هر فردی در هردوره ای از کار خود نیاز به یک مشاور مالی خواهد داشت.

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *