بیش از 10 سال به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. مکس بیز یک آژانس مشاوره ارزش محور است.

گالری

اطلاعات تماس

051-12345678

ایران، خراسان رضوی

maxbizz@mail.com

7 گام برای شروع موفقیت آمیز یک کسب وکار بدون سرمایه 

Rate this post

تا حالا از خود پرسیده اید که چگونه می توانید یک کسب و کار را بدون پول یا تجربه راه اندازی کنید؟ تو تنها نیستی. بسیاری از مردم، مانند شما، رویای ورود به دنیای خوداشتغالی را با داشتن یک کسب و کار در سر می پرورانند. حتی ممکن است از قبل یک ایده خوب در ذهن داشته باشید. 

 

متأسفانه، برخی از افراد به طور کامل جاه طلبی های خود را به تعویق می اندازند. جایی که اکثر مردم علاقه خود را از دست می دهند زمانی است که متوجه می شوند برای شروع یک کسب و کار نیاز به پول است. اما آیا واقعا راه اندازی یک کسب و کار بدون سرمایه اولیه غیرممکن است؟ پاسخ این پرسش ممکن است با عث شگفتی شما شود. 

 

آیا می توانم بدون پول یک کسب و کار راه اندازی کنم؟ 

بله، شما می توانید یک کسب و کار را بدون پول راه اندازی کنید. شما فقط باید در رویکرد خود استراتژیک و صبور باشید. قبل از اینکه وارد فرآیند راه اندازی شوید، در اینجا چند کار وجود دارد که ابتدا باید انجام دهید. 

 

شغل فعلی خود را حفظ کنید 

تحت تاثیر ایده کسب و کار خود قرار نگیرید و بلافاصله شغل خود را رها کنید تا یک شرکت انفرادی راه اندازی کنید. در مورد زندگی خود واقع بین باشید و مایل به مصالحه در زمینه های دیگر باشید. می توانید کسب و کار را در اوقات فراغت خود، در تعطیلات آخر هفته، تعطیلات یا بعد از کار اداره کنید. 

شاید برای شما مفید باشد :   8ایده کسب و کار در سال 2020

 

شغل شما تضمین می کند که معیشت شما به موفقیت کسب و کار شما متکی نیست. علاوه بر این، می‌توانید سود کسب‌وکار خود را برای تأمین هزینه‌هایی که ممکن است با رشد کسب‌وکار ایجاد شود، ذخیره کنید. کاری را که برای امرار معاش انجام می دادید، با هدف کار سخت و هوشمندانه در کسب و کار خود ادامه دهید. زمانی که استارت آپ بتواند به شما پول بدهد، می توانید تصمیم بگیرید که کار خود را ترک کنید. 

 

به دنبال منابع رایگان باشید 

تجزیه و تحلیل کنید که برای راه اندازی کسب و کار خود به چه چیزهایی نیاز دارید و چه شکاف هایی در توانایی های شما وجود دارد. سپس، تنها چیزی که نیاز دارید یک اتصال اینترنتی برای شروع جستجوی منابع کسب و کار کوچک است. 

 

شبکه سازی کنید 

با منابع پولی محدود برای شروع یک کسب و کار، می توانید با ایجاد شبکه های مناسب زمان خود را عاقلانه سرمایه گذاری کنید. با افراد تجاری در صنعت مربوطه خود ارتباط برقرار کنید. شما در همان سفری که خودتان دارید از کارآفرینان چیزهای زیادی یاد خواهید گرفت. 

 

اگر این یک تجارت منحصر به فرد است، همچنان با کارآفرینان دیگر ارتباط برقرار کنید. افراد دیگری قبلاً در مسیر مشابهی بوده اند. شما می توانید یاد بگیرید که برای راه اندازی یک استارت آپ موفق چه چیزی لازم است. 

 

سمینارها/ وبینارها، رویدادها، کنفرانس ها، گروه های رسانه های اجتماعی یا انجمن های آنلاین می توانند نقش مهمی ایفا کنند. پیوستن به یک گروه محلی SCORE یا SBA می‌تواند شما را از کارگاه‌ها و رویدادهای نزدیکتان به‌روز نگه دارد. 

شاید برای شما مفید باشد :   چطور کسب و کار خودم را داشته باشم؟

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *