بیش از 10 سال به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. مکس بیز یک آژانس مشاوره ارزش محور است.

گالری

اطلاعات تماس

051-12345678

ایران، خراسان رضوی

maxbizz@mail.com

تسهیلات جدید بانک ملی ایران

Rate this post

صدف در دستان شماست
بانک ملی ایران در نود و سومین سالگرد فعالیت خود با هدف پاسخگویی مناسب جهت رفع تمامی نیازهای مالی مشتریان و تسهیل و تسریع در فرآیند خدمات اعتباری، طرح تسهیلاتی «صدف» را ارائه نموده است. طرح صدف نوعی تسهیلات اعتباری است که در قبال سپرده های 6 ماهه، 9 ماهه و یک ساله در قالب عقد مرابحه پرداخت می‌گردد. از این رو تمامی اقشار جامعه می توانند با افتتاح حساب و سپرده گذاری نزد بانک ملی ایران با توجه به نوع نیاز و توانمندی خود در پرداخت اقساط، از تسهیلات متنوع این طرح بهره مند شوند.

چه کسانی می توانند از این تسهیلات استفاده کنند؟
تمامی اقشار جامعه اعم از پزشکان، وکلا، کارگران، کارمندان، رانندگان، قضات، اعضای هیات علمی دانشگاه ها، مهندسین، کارآفرینان، خانم ها و سرپرستان خانواده ها، مکانیک ها و … می‌توانند با سپرده گذاری نزد بانک از تسهیلات طرح بهره مند شوند.

چگونه از این طرح بهره مند شویم؟
متقاضیان می توانند با مراجعه حضوری به شعب سراسر کشور و یا از طریق نشان بانک؛ اولین شعبه دیجیتال بانک ملی ایران و سامانه های بانکداری الکترونیک این بانک نظیر بام به صورت غیر حضوری نسبت به افتتاح حساب اقدام کنند و با سپرده گذاری نزد بانک بعد از 6 ماه از تاریخ افتتاح حساب برای دریافت تسهیلات از طرح یاد شده مراجعه واقدام کنند و با توجه به شرایط و نیاز خود با انتخاب یکی از تسهیلات متنوع طرح از مزایای آن استفاده نمایند.

شرایط و ویژگی های طرح چیست؟
اعطای تسهیلات در این طرح به پزشکان، وکلا، قضات و اعضای هیات علمی دانشگاه ها تا سقف سه میلیارد ریال با 2 نفر ضامن معتبر امکان پذیر است.
کارکنان و مدیران شرکت ها براساس میانگین مانده حساب تا سقف دو میلیارد و پانصد میلیون ریال مشروط به اینکه حقوق آنها توسط بانک ملی ایران پرداخت شود با تضمین بازپرداخت توسط شرکت و یک نفر ضامن معتبر می توانند از مزایای این طرح بهره مند شوند.
تمامی کارکنان، سازمان ها و شرکت هایی که حقوق خود را از طریق شعب بانک ملی دریافت می نمایند در صورت سپرده گذاری شخصی مطابق جداول طرح پس از تایید شعبه مورد نظر تا سقف سه میلیارد ریال از تسهیلات فوق میتوانند استفاده کنند.
سایر اقشار جامعه تا سقف دو میلیارد ریال در قبال ارائه وثایق و تضمینات لازم می توانند دریافت کنند. به این صورت که تا سقف پانصد میلیون ریال؛ یک نفر کارمند رسمی دولت یا کارمند قراردادی سازمان های دولتی یا یک نفر کاسب دارای جواز کسب همچنین از مبلغ پانصد میلیون ریال تا سقف یک میلیارد ریال؛ 2 نفر ضامن با شرایط فوق و از مبلغ یک میلیارد ریال تا دو میلیارد ریال؛ 3 نفر ضامن به شرح شرایط فوق لازم است.

شاید برای شما مفید باشد :   8ایده کسب و کار در سال 2020

سود تسهیلات این طرح چقدر است؟
نرخ سود تسهیلات موضوع این طرح از یک درصد تا 18 درصد و مدت بازپرداخت تسهیلات اعطایی از 12 ماه تا 60 ماه می باشد.

بیشتر بدانیم:
امتیاز اخذ تسهیلات موضوع این دستورالعمل قابل انتقال به افراد درجه یک خانواده شامل پدر، مادر، فرزندان، خواهر، برادر و همسر می باشد.
اعطای تسهیلات در قالب این طرح صرفاً تا سقف های تعیین شده امکان پذیر بوده و مشتری نمی تواند با چند سپرده گذاری بیشتر از سقف فردی تعیین شده تسهیلات دریافت نماید.
چنانچه متقاضی پس از یکسال از تاریخ افتتاح حساب موفق به اخذ تسهیلات نگردد در صورتی می تواند از تسهیلات استفاده نماید که حداقل 50 درصد میانگین مورد نظر در طرح را حفظ کرده باشد.
کارکنانی که از طریق نهاد، اداره و یا سازمان های خود تسهیلات دریافت می نمایند. مجاز به اخذ تسهیلات مجدد از طریق سپرده گذاری شخصی نمی باشند.

دریافت اطلاعات بیشتر
شما مشتریان گرامی جهت کسب اطلاعات بیشتر برای استفاده از تسهیلات فوق می‌توانید به یکی از شعب بانک ملی ایران در سراسر کشور مراجعه فرمایید و یا با کارشناسان واحد ارتباط مردمی ما با خطوط ویژه تلفن 64140-021 تماس حاصل فرمایید و سؤالات خود را با کارشناسان این بانک در میان گذاشته و از مشاوره تلفنی نیز بهره‌مند شوید.

منبع :وب سایت بانک ملی
https://bmi.ir/fa/pages/1316/

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *